Uczestnicy turnieju squasha walczyli o puchar starosty

InformacjeSport

Sportowe emocje towarzyszyły w minioną sobotę uczestnikom VII Turniej Squasha o Puchar Starosty. Organizatorem wydarzenia było Centrum Aktywnego Wypoczynku FUN&SPORT, a honorowy patronat nad zawodami objął Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek.

W turnieju wzięło udział czternastu zawodników z Dębicy, Mielca i Ropczyc. Mecze były rozgrywane w systemie do dwóch wygranych setów „best of 3”, a w przypadku gry o miejsca I - III, do trzech wygranych setów „best of 5”. Każdy uczestnik zagrał cztery mecze. Po zakończeniu sportowych zmagań nastąpiło oficjalne podsumowanie turnieju oraz wręczenie pucharów i atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Klasyfikacja turnieju:
I miejsce – Piotr Cyzio, Dębica;
II miejsce – Sławomir Górny, Dębica;
III miejsce – Jarosław Pieniądz, Dębica;
IV miejsce – Sebastian Szymański , Mielec;
V miejsce – Marcin Goleń, Dębica;
VI miejsce – Arkadiusz Wojna, Dębica;
VII miejsce – Olaf Pieprzak, Ropczyce;
VIII miejsce – Wiktoria Jabłońska, Dębica;
IX miejsce – Łukasz Czudecki, Dębica;
X miejsce – Filip Krzysztoforski, Dębica;
XI miejsce – Klaudia Bystrek, Dębica (nagroda specjalna za najlepsze zagranie);
XII miejsce – Wiktor Musierowicz, Dębica (nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika);
XIII miejsce – Tomasz Kwiatkowski, Dębica;
XIV miejsce – Tomasz Cudek, Dębica.

Źródło i fot.: FUN&SPORT Dębica

Starosta Dębicki z grupą osób na korcie do squashaStarosta Dębicki z nagrodzonymi osobamiTrofea i nagrodyTrofea i nagrodyTrofea i nagrodyTrofea i nagrodyOsoby podają sobie dłonie