Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Załatw sprawę w Starostwie przez internet!

Załatw sprawę w Starostwie przez internet!

InformacjeInwestycjeInne

W trosce o zapewnienie mieszkańcom powiatu dostępu drogą elektroniczną do usług publicznych, Starostwo Powiatowe w Dębicy zaprasza do korzystania z oferowanych e-usług w zakresie m.in.: porad on-line, sektora oświaty, budownictwa, gospodarki nieruchomościami oraz rolnictwa i ochrony środowiska. Sprawę można załatwić szybko i bez kolejek za pośrednictwem bezpłatnej platformy do kontaktu z urzędami. 

Adres elektronicznej skrzynki podawczej dębickiego Starostwa w ePUAP to: 7laj34h3v2.

Przydatne linki: „Załatw sprawę w Starostwie Powiatowym w Dębicy bez wychodzenia z domu”„Jak założyć konto oraz swój indywidualny profil zaufany, by móc kontaktować się z Starostwem Powiatowym w Dębicy przez Internet?”

Środki na ten cel pochodzą z wdrożonego przez Starostwo Powiatowe w Dębicy projektu pn. „Cyfryzacja Starostwa Powiatowego w Dębicy”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej II. Cyfrowe Podkarpackie, działania 2.1. Podniesienie efektywności i dostępności e-usług Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.