Informacja o terminie składania wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”

InformacjeInne

W związku z uruchomieniem przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie kolejnej tury programu „Zajęcia klubowe w WTZ” informujemy, że wnioski o dofinansowanie w ramach ww. programu przyjmowane będą w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy przy ul. Parkowej 28, 39–200 Dębica od dnia 1 listopada do 15 listopada 2020 roku.

Termin ten dotyczy zajęć klubowych, które odbywać się będą przez pełen rok realizacyjny (12 miesięcy) począwszy od dnia 1 lutego 2021 r. do dnia 31 stycznia 2022 r.

POBIERZ WNIOSEK

Zobacz treść Uchwały nr 130/2019 Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 10.09.2019 r. w sprawie zatwierdzenia „Procedur rozpatrywania wniosków i przyznawania dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu  Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych do prowadzenia zajęć klubowych w wtz”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PFRON oraz w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy pod nr tel. 14 680 31 17.

Fot. pixabay