Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Laureat Nagrody Literackiej Nike 2020 gościem dębickiej biblioteki

Laureat Nagrody Literackiej Nike 2020 gościem dębickiej biblioteki

KulturaInne

Radek Rak, pochodzący z Dębicy autor m.in. uznanej „Baśni o wężowym sercu albo wtórego słowa o Jakóbie Szeli” oraz laureat Nagrody Literackiej Nike 2020, spotkał się dzisiaj (24 czerwca br.) z czytelnikami i miłośnikami literatury fantasy w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy.

 – Dziękujemy za pamięć o rodzinnych stronach. Życzymy kolejnych sukcesów i mamy nadzieję, że za sprawą pana twórczości jeszcze nie raz będzie głośno o ziemi dębickiej – zwracał się do zaproszonego gościa Adam Pieniążek, Wicestarosta Powiatu Dębickiego.

Spotkanie, sfinansowane ze środków Instytutu Książki, zorganizowano w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie i Instytutem Książki.

Radek Rak spoglądający w obiektywWicestarosta Adam Pieniążek wręcza Radkowi Rakowi upominek promujący ziemię dębickąWidowniaWidowniaSiedzący od lewej: Wicestarosta Powiatu Dębickiego Adam Pieniążek, Wiceburmistrz Maciej Małozięć i Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk WidowniaWidowniaWidowniaRadek Rak odpowiadający na pytania publicznościWicestarosta Adam Pieniążek dziękuje Radkowi Rakowi za wizytę w Dębicy