Magdalena Macios Mistrzynią Europy w Sumo

SportInne

Bardzo dobry występ zaliczyła Magdalena Macios podczas Mistrzostw Europy Młodzieżowców i Seniorów w Sumo w Kazaniu (Rosja). Pochodząca z Podgrodzia zawodniczka, na co dzień trenująca w LUKS „Lubzina”, zdobyła tytuł Mistrzyni Europy Seniorek w kategorii do 65 kg. W przygotowaniach do zawodów wspierał ją Powiat Dębicki.

Mistrzostwa odbyły się w dniach 24 – 28 czerwca br. Zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Lubzina” zdobyli łącznie siedem medali (cztery indywidualnie i trzy w turnieju drużynowym). Gratulujemy odniesionych sukcesów!

FOT.: LUKS „Lubzina”

Magdalena Macios wraz z trenerem, podczas mistrzostw, prezentują flagę Powiatu DębickiegoMagdalena Macios wraz z innymi zawodniczkami na podiumMedal wywalczony przez Magdalenę MaciosGrupowe zdjęcie uczestników mistrzostwMagdalena Macios wraz z trenerem, podczas mistrzostw, prezentują flagę Powiatu DębickiegoMagdalena Macios pozuje do zdjęcia z zawodnikiem z Ukrainy