O sytuacji w powiecie rozmawiali podczas wideokonferencji

InformacjeInne

Aktualna sytuacja epidemiczna w powiecie dębickim była tematem wideokonferencji, która wczoraj odbyła się z udziałem Starosty i Wicestarosty Powiatu Dębickiego, przedstawicieli instytucji związanych z ochroną zdrowia, a także radnych powiatowych.

Głos zabierali m.in. Przemysław Wojtys, Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej oraz Dorota Brzezińska, zastępca Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dębicy. Wśród poruszanych kwestii znalazł się bieżący stan dot. przyrostów zachorowań na terenie powiatu, zakres pracy oraz dodatkowe środki przyznane szpitalowi  w związku opieką nad pacjentami z COVID-19.

Podczas spotkania starosta Piotr Chęciek podkreślał, jak ważna jest rola personelu i dyrekcji dębickiego ZOZ. W imieniu swoim i radnych dziękował lekarzom, pielęgniarkom i pozostałym pracownikom za ich ciężką i solidną pracę.

konferencja onlineStarosta, konferencja onlineWicestarosta, konferencja online