Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Weź udział w konsultacjach społecznych dot. Regionalnej Strategii Innowacji

Weź udział w konsultacjach społecznych dot. Regionalnej Strategii Innowacji

InformacjeInne

Samorząd Województwa Podkarpackiego rozpoczął cykl konsultacji społecznych Regionalnej Strategii Innowacji na lata 2021-2030 (RSI WP), która umożliwi m.in. wsparcie przedsiębiorców z Funduszy Europejskich dla Podkarpacia. W Dębicy spotkanie konsultacyjne odbędzie się już 18 sierpnia 2021 r. w Hotelu Camelot.

Konsultacje rozpoczną się o godz. 11.30. Zainteresowane osoby proszone są o rejestrację swojego uczestnictwa poprzez link: https://formularze.podkarpackie.pl/index.php/konsultacje-rsi.

Po dokonaniu rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie uczestnictwa, a w przypadku wyczerpania limitu miejsc link do uczestnictwa w formie online (ze względu na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne istnieje ograniczona liczba miejsc).

Dokument pn. „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2021-2030” dostępny jest na stronie internetowej www.rsi.podkarpackie.pl. Na powyższej stronie zamieszczane będą również informacje dotyczące dalszego przebiegu konsultacji Strategii Innowacji, w tym terminów i miejsc realizacji pozostałych spotkań konsultacyjnych.

Zgłaszanie uwag do projektu  dokumentu odbywa się także poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://formularze.podkarpackie.pl/index.php/formularz-zglaszania-uwag-rsi. Termin do zgłaszania uwag upływa 20 września 2021 r.

SPRAWDŹ PROGRAM SPOTKANIA

Fot. pixabay