Wolontariusz Ziemi Dębickiej – wyniki edycji 2020

Organizacje PozarządoweInne

Organizują akcje charytatywne na rzecz potrzebujących i realizują projekty służące lokalnej społeczności – dzięki wolontariuszom w powiecie dębickim nie brakuje ciekawych wydarzeń i przedsięwzięć. W tym roku po raz kolejny nagrodzono osoby, które bezinteresownie działają w ramach wolontariatu. Konkurs i gala odbyły się przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.

Organizatorem projektu „Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2020" było Stowarzyszenie „Uwierz w Siebie”. Ze względu na sytuację epidemiologiczną uroczystość nie mogła zostać zorganizowana  w tradycyjny sposób, dlatego ogłoszenie laureatów i rozdanie nagród odbyło się za pośrednictwem internetu. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli Starosta Powiatu Dębickiego oraz Burmistrz Miasta Dębica.

WYNIKI konkursu „Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2020”

1) Kategoria OSOBA DOROSŁA.

Trzy wyróżnienia dla: Barbary Rubach, Bernadetty Mardeusz i Pawła Brożyny. Tytuł „Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2020” przyznano Krystynie Traciłowskiej.

2) Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA.

Trzy wyróżnienia dla: Nicoli Giby, Zuzanny Depowskiej i Anny Szuby. Tytuł „Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2020” przyznano Zuzannie Matłok.

3) Kategoria SZKOŁA PONADPODSTAWOWA.

Pięć wyróżnień dla: Julii Pietruchy, Julii Wyszyńskiej, Sylwii Szydłowskiej, Aleksandry Sternik i Julii Pyzińskiej. Tytuł „Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2020” przyznano ex aequo: Aleksandrze Szczepkowicz oraz Olafowi Bartnikowi.

FOT. Miasto Dębica i Powiat Dębicki.

ZOBACZ RELACJĘ z GALI WOLONTARIUSZ ZIEMII DĘBICKIEJ 2020