Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy nieczynny do 12 marca

InformacjeInne

Do najbliższego piątku włącznie (12 marca br.) Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy przy ul. Parkowej 28 będzie nieczynny. Utrudnienia spowodowane są koniecznością odbycia kwarantanny przez wszystkich pracowników ZDP w wyniku kontaktu z osobą zakażoną COVID-19.

W czasie, gdy ZDP będzie nieczynny, korespondencję w formie tradycyjnej należy składać na dzienniku podawczym w Starostwie Powiatowym w Dębicy (na parterze) lub przesyłać w formie elektronicznej na adres: zdp@rde.pl. Kontakt telefoniczny (za pośrednictwem Obwodu Drogowo-Mostowego w Brzostku) pod numerem: 14 683 02 91.

Prace związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych w ww. okresie będą wykonywane bez zakłóceń. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.