Zarząd Powiatowy Ochotniczych Straży Pożarnych ma nowego prezesa

InformacjeInne

Stanisław Bryg oficjalnie objął obowiązki Prezesa Zarządu Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych. Jego kandydatura została zaakceptowana podczas zjazdu sprawozdawczo-wyborczego przedstawicieli wszystkich jednostek OSP w powiecie. Podczas spotkania Starostę Powiatu Dębickiego reprezentował Wicestarosta Adam Pieniążek.

Funkcje zastępców prezesa będą pełnić natomiast: Zbigniew Zyznar (OSP w Pilźnie), Adam Cieślik (reprezentant władz OSP w gminie Dębica) oraz Daniel Wójcik (gmina Brzostek).

Sekretarzem Zarządu Powiatowego został Krzysztof Pękala z gm. Czarna, skarbnikiem - Jerzy Polniaszek (OSP w Dębicy).

W skład prezydium weszli z kolei: st. bryg w stanie spoczynku Zbigniew Mróz z Dębicy, ks. Józef Jasiurkowski z gm. Żyraków, Robert Mucha z gm. Jodłowa, st. bryg. Krzysztof Marek - komendant powiatowy Straży Pożarnej oraz starosta Piotr Chęciek.

Wybrano także członków komisji rewizyjnej: Klaudię Tomasik z gm. Dębica, Andrzeja Biestka z gm. Czarna oraz Tadeusza Książka z gm. Pilzno.

Fot.: OSP Kędzierz (E. Sidor-Pieniążek)

Grupa osóbGrupa osób przy stołachGrupa osób przy stołach