Narodowe Święto Niepodległości 2020 w Dębicy

InformacjeKultura

Mszą świętą w kościele pw. Św. Jadwigi w Dębicy rozpoczęły się dzisiejsze (11 listopada br.) obchody Narodowego Święta Niepodległości. Po mszy nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem Matki Bożej Niepokalanej na placu Gryfitów. Następnie na dębickim Rynku delegacje złożyły kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości.

W uroczystościach Powiat Dębicki reprezentowali Piotr Chęciek Starosta Dębicki, Michał Maziarka Przewodniczący Rady Powiatu oraz Adam Pieniążek Wicestarosta Dębicki.