Powiatowy Konkurs na Wieniec Dożynkowy 2020

InformacjeKulturaInne

Do 14 września br. można zgłaszać swój udział w Powiatowym Konkursie na Wieniec Dożynkowy 2020. Jury będzie oceniać prace na podstawie nadesłanych zdjęć, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Konkurs przewiduje również wręczenie Nagród Publiczności - otrzymają je autorzy trzech fotografii, które zdobędą największą liczbę polubień na fanpage'u FB Powiatu Dębickiego.

Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do twórców i rolników indywidualnych, sołectw, stowarzyszeń, grup nieformalnych, kół gospodyń wiejskich oraz zespołów folklorystycznych z powiatu. Zgłoszone do konkursu wieńce zostaną zaprezentowane podczas uroczystości zakończenia Odpustu w Sanktuarium pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie (13 września 2020 r.) w Jubileuszowym Roku Stulecia Koronacji Obrazu.

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA