Wnuczka księżnej Jabłonowskiej będzie gościem spotkania „Ocalmy od zapomnienia VI”

InformacjeKultura

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy - Latoszynie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ocalmy od zapomnienia” poświęcone tym razem księżnej Helenie Jabłonowskiej i hrabinie Helenie Płockiej. Gościem specjalnym wydarzenia pod patronatem Starosty Powiatu Dębickiego będzie Zofia Jabłonowska-Ratajska, wnuczka księżnej Heleny.

O ciekawych losach tych wyjątkowych kobiet opowie zebranym Marian Matkowski. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (23 października br.) o godz. 15.45 w Domu Parafialnym przy ul. Orlej 47 w Dębicy.