Ciekawe prace młodych eko-artystów do obejrzenia w centrum Dębicy

KulturaOświataInne

Plenerową wystawę prac zgłoszonych do VII Konkursu Plastycznego „Przyroda Powiatu Dębickiego” i VII Konkursu Fotograficznego „Moje spotkania z przyrodą” można obejrzeć na dębickim Rynku. Wydruk materiału wystawienniczego w dużym formacie zapewniła Firma Kronospan HPL Sp. z o.o., która wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Dębicy zorganizowała oba konkursy.

Kolejne edycje tej ekologicznej rywalizacji od lat cieszą dużym zainteresowaniem uczestników, a twórczość młodych artystów prezentowana jest później w szczególnie uczęszczanych rejonach Dębicy oraz na korytarzach budynku starostwa. To jeden z ważnych i ciekawych elementów promowanej przez Powiat edukacji ekologicznej. Tegoroczna wystawa w centrum miasta potrwa do końca maja 2021 r.