„Ekonomik” będzie gospodarzem ogólnopolskiej olimpiady

OświataInne

Już w piątek (23 kwietnia br.) Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy będzie gościł 17 finalistów z 10 miast, którzy zawalczą o zwycięstwo w etapie centralnym dla południowo-wschodniej Polski Ogólnopolskiego Finału VI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich (WiUHM).

„Ekonomik” został wyróżniony przez Komitet Główny Olimpiady i wytypowany do zorganizowania wydarzenia m.in. ze względu na osiągnięcia uczniów tej szkoły. W elitarnym gronie 65 uczestników z całego kraju znalazło się bowiem dwóch reprezentantów dębickiego ZSE: Daniel Różański oraz Krystian Susz.

Obaj panowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu ekonomii, handlu oraz tematu głównego tegorocznej edycji, czyli „Kryzysu jako zjawiska ekonomicznego w teorii i praktyce gospodarowania”. Tytuł finalisty gwarantuje im zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, z wynikiem 100 procent. Życzymy powodzenia!

Fot. pixabay

Zdjęcia udostępnione przez ZSE w Dębicy