IV Konkurs Ekologiczny

Oświata

Mamy zaszczyt poinformować i zaprosić do udziału w IV edycji Konkursu Ekologicznego organizowanego przez nauczycieli biologii II Liceum Ogólnokształcącego im. Księdza Jana Twardowskiego w Dębicy wraz ze Starostwem Powiatowym.

W tej edycji konkurs odbywa się pod hasłem "Znane i mniej znane gatunki roślin chronionych w Polsce" i planowany jest na dzień 31 marca 2023 roku o godzinie 16.00. Konkurs będzie miał formę testu online polegającego na rozpoznawaniu gatunków roślin objętych w Polsce ochroną gatunkową. Test odbędzie się na platformie Testportal.

Jednocześnie mamy zaszczyt zaprosić na uroczystość podsumowania konkursu, podczas którego wręczone będą nagrody i dyplomy w dniu 14.04.2023 r. o godzinie 10.00. Uroczystości podsumowania towarzyszyć będzie debata ekologiczna przygotowana przez Klub Debatancki II LO.

Szczegóły konkursu są zamieszczone w regulaminie konkursu.

Fot. pixabay