Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Piknik naukowy II LO w Dębicy pełen ciekawostek i atrakcji

Piknik naukowy II LO w Dębicy pełen ciekawostek i atrakcji

Oświata

Ciekawostki dla przyrodników, wielbicieli nauk ścisłych, a także humanistów, udział w zajęciach laboratoryjnych, warsztatach elektronicznych, zabawach językowych i wykłady prowadzone przez naukowców – II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy zapewniło w tym roku wyjątkowo bogaty program Pikniku Naukowego Potęga Umysłu – Radość i Zabawa”.

Dzisiejsze wydarzenie, które potrwa jeszcze do godz. 18.00, odbywa się pod patronatem Starosty Powiatu Dębickiego. Z propozycji przygotowanych przez młodzież i nauczycieli „Twardowskiego” od godz. 10.00 chętnie skorzystało już wielu zainteresowanych. Wśród zwiedzających piknikowe atrakcje byli też m.in. starosta Piotr Chęciek i wicestarosta Adam Pieniążek.

Starosta Dębicki z maskotką i osobami w mundurachOsoby w symulatorze lotówWicestarosta Dębicki z grupą osóbOsoby w sali, w tle szkielet człowiekaStarosta Dębicki ogląda prezentację doświadczenia naukowegoWicestarosta Dębicki z grupą osóbOsoby przy stoliku z planszami edukacyjnymiplansze edukacyjne na stolikuWicestarosta Dębicki z grupą osóbStarosta Dębicki przy mikroskopieGabloty z owadamiGabloty z owadamiGabloty z owadamiOwad pod mikroskopemStarosta Dębicki i Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy oglądają wystawęOsoby przy stoliku, w tle szkielet człowiekaWicestarosta Dębicki, w tle grupa osóbOsoby w saliOsoba w kombinezonie pszczelarzaGrupa osób przy stolikachStarosta Dębicki przy stole z probówkamiWicestarosta Dębicki na równoważniOsoby przy stole z bransoletkamiTorby płócienne na stolikachEksponaty na stolikachKlasery ze znaczkamiWicestarosta Dębicki z grupą osóbStare banknoty na stolikuStare banknoty na stolikuKlasery ze znaczkamiKlasery ze znaczkamiStare monety na stolikuEksponaty na stolikuOsoba trzyma futerał z eksponatemGrupa osób przy stolikachGrupa osób przy stolikuGrupa osób przy stoliku, w tle koszulkiGrupa osób przy stoliku prezentuje torby płócienneOsoby przy stoliku z kubeczkami i owocamiGrupa osób w saliOsba siedzi w symulatorze na sali gimnastycznejGrupa osób przy stoliku na sali gimnastycznejGrupa osób przy stoliku doświadczalnym