Spelling Competition 2023

Oświata

Powiatowy Konkurs Pisowni Języka Angielskiego "Spelling Competition 2023" to coroczna inicjatywa skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu. Celem konkursu jest popularyzowanie nauki języka angielskiego oraz rozwijanie umiejętności pisania w tym języku.

Konkurs został zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast zdobywcy miejsc I-IV nagrody, które wręczyli Adam Pieniążek Wicestrosta Powiatu Dęickiego oraz Marta Czekaj Dyrektor II LO w Dębicy.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Jakub Trzaskacz
II miejsce - Daria Kuczek
II miejsce - Karol Krasoń
IV miejsce - Julia Ragan

Konkurs Pisowni Języka Angielskiego stanowi doskonałą okazję dla uczniów do sprawdzenia swoich umiejętności językowych oraz rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół. Jest to również szansa na zdobycie cennych nagród i wyróżnień, które mogą pomóc w dalszej nauce i rozwoju kariery zawodowej.