Trwa rekrutacja na semestr letni Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Dębicy!

InformacjeOświata

Do 27 lutego br. włącznie trwa rejestracja na nowy, letni semestr 2023 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Dębicy. Wszystkie zajęcia są stacjonarne i w pełni bezpłatne.

Uczestnicy wykładów zostaną wybrani poprzez losowanie spośród wszystkich zapisanych osób (160 dostępnych miejsc).

W podanym terminie (do 27 lutego br.) prowadzone są zapisy na wykłady. Natomiast rejestracja dotycząca udziału w warsztatach – dla dzieci zapisanych na wykłady – odbędzie się w dniach od 6 do 9 marca br. (120 dostępnych miejsc).

Zasady rekrutacji i jej poszczególne etapy dostępne są na stronie www.dolinawiedzy.pl/dut w zakładce REJESTRACJA.

WIĘCEJ INFORMACJI

Fot. pixabay