Uczeń I LO w Dębicy prelegentem konkursu naukowego E(x)plory

OświataInne

Jakub Wiśniowski, jako jeden z nielicznych laureatów i finalistów wszystkich edycji konkursu E(x)plory, został zaproszony przez jego komisję naukową do przeprowadzenia wykładów z zakresu zdrowia podczas dwóch Festiwalów E(x)plory.

Oba wydarzenia odbędą się jeszcze w tym roku - we Wrocławiu 19 marca, natomiast w Warszawie 9 kwietnia. Jakub to uczeń II klasy o profilu biologiczno-chemicznym w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy i finalista konkursu naukowego E(x)plory 2020. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Program E(x)plory od 2012 roku odkrywa naukowe talenty. To flagowe przedsięwzięcie Fundacji Zaawansowanych Technologii, łączy ono m.in. młodych naukowców i autorytety naukowe, start-up’y oraz duże przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i instytucje publiczne, szkoły, edukatorów i najlepsze uczelnie wyższe.

Jakub Wiśniowski, uczeń I LO w Dębicy