Mieszkanka powiatu dębickiego mistrzynią świata w konkurencji karabinka pneumatycznego!

InformacjeSportInne

Mieszkanka powiatu dębickiego Barbara Moskal zdobyła złoty medal w strzelectwie pneumatycznym na Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w australijskim Sydney. Nasza reprezentantka kadry narodowej została mistrzynią świata w konkurencji karabinka pneumatycznego stojąc! Podczas zawodów Basi pomagała asystentka - a jednocześnie jej mama - Katarzyna Moskal.

Basia jest zawodniczką Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących, a swoje codzienne treningi odbywa w ramach Projektu „Drogowskaz 5” w Przemyślu, który realizowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dla Powiatu Dębickiego to zaszczyt, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę do startu naszej mistrzyni w Australii!

Fot. Przemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących "Podkarpacie"