Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym zakończone

InformacjeSport

Przez trzy ostatnie dni (14-16 maja br.) Dębica była gospodarzem Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym. Zmagania 176 młodych zawodników odbywały się na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej w Dębicy, a głównym organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy KĘPA w Dębicy. Podczas zawodów rozegrano 560 pojedynków, w których udział wzięło m. in. dwoje wychowanków UKS KĘPA w Dębicy Amelia Kukla oraz Piotr Nykiel.

Wicestarosta Powiatu Dębickiego Adam Pieniążek, który objął patronat nad zawodami, odebrał specjalne podziękowania z rąk Artura Domańskiego Członka Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Tytuły MISTRZA POLSKI przypadły w udziale:
Milenie Mireckiej - kat. Młodziczki - gra pojedyncza
Mateuszowi Sakowiczowi - kat. Młodzicy - gra pojedyncza