Młodzi sportowcy walczyli o Złotą Piłkę w Brzeźnicy

Sport

Na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Brzeźnicy odbył się w sobotę (21 grudnia br.) I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Złotą Piłkę Starosty Dębickiego. W sportowej rywalizacji udział wzięło 6 drużyn z powiatu. Młodzi piłkarze wytrwale walcząc wykazali się sportowymi umiejętnościami, które w przyszłości mogą otworzyć im drzwi do międzynarodowej piłkarskiej kariery.

Najlepsi w sportowych zmaganiach okazali się młodzi piłkarze Igloopolu Dębica. Tuż za nimi uplasował się Pierwszy zespół z Paszczyny a podium uzupełnił Chemik Pustków. Na zakończenie rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Wydarzenie odbyło się przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.