chce się żyć!

Sportowa rywalizacja nauczycieli w `Kwiatku`

Sportowa rywalizacja nauczycieli w "Kwiatku"

InformacjeSport

10 drużyn wzięło w sobotę (7 grudnia br.) w XX Turnieju Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego, który odbył się na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy. Gościnnie w zawodach uczestniczyła drużyna Starostwa Powiatowego w Dębicy ze Starostą Dębickim Piotrem Chęćkiem na czele.

Zawody te były pierwszym z wielu zaplanowanych wydarzeń, które odbędą się z okazji obchodów 70-lecia Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy i właśnie z tej okazji wszystkim zawodnikom wręczone zostały okolicznościowe medale.

W turnieju zwyciężyła drużyna absolwentów Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy, która w finale pokonała zespół reprezentujący Szkołę Podstawową Weldon School w Dębicy. Trzecie miejsce przypadło w udziale mieszanej drużynie z Pilzna i Jodłowej. Najlepszym zawodnikiem okazał się Łukasz Nowak ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Dębicy, a wśród kobiet Dorota Ługowska z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy.