Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Trwają Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym

Trwają Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym

InformacjeSport

W Dębicy trwają Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. Swoich sił w zawodach ma spróbować w sumie 128 uczestników z klubów w całym kraju.

Finał sportowych zmagań w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nastąpi jutro (29 maja br.). Tymczasem już dziś, podczas oficjalnego otwarcia mistrzostw, odbyła się dekoracja zwycięzców wczorajszych rozgrywek.

Zdobywcom pucharów gratulował m.in. wicestarosta Adam Pieniążek, który objął patronat nad tą ogólnopolską imprezą. Główny organizator wydarzenia to Polski Związek Tenisa Stołowego.

Wyniki mistrzostw

Uczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoWicestarosta wręcza dyplomyWicestarosta i uczestnicy turniejuUczestnik turnieju gra w tenisa stołowegoUczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoUczestnicy turniejuKibice na trybunachUczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoUczestnicy turniejuUczestnicy turniejuUczestnicy turniejuUczestnicy turniejuGrupa osóbFlaga polski wciągana na masztWicestarosta przemawiaGrupa osóbUczestnicy turniejuWręczenie medaliWręczenie medaliNagrodzenie zawodnicyUczestnicy turniejuWicestarosta wręcza dyplomyWicestarosta wręcza dyplomyNagrodzenie zawodnicyUczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoUczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoUczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoUczestnicy turnieju grają w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowegoUczestniczka turnieju gra w tenisa stołowego