Turniej bokserski z okazji 20-lecia UKS Morsy

InformacjeSport

W hali sportowej przy ul. Kościuszki w Dębicy odbył się w sobotę (19 września br.) Międzynarodowy Puchar Karpat w boksie z okazji 20-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego Morsy Dębica. W turnieju udział bierze prawie 60 zawodników i zawodniczek, w tym bokserzy z Rumunii.

Z okazji jubileuszu prezes UKS Morsy Zenon Trojan otrzymał gratulacje m. in. od prezesa Polskiego Związku Bokserskiego Grzegorza Nowaczka oraz Starosty Dębickiego Piotra Chęćka. Nagrody i wyróżnienia otrzymali również działacze i osoby związane z Morsami.