Turniej Dębickich Służb Mundurowych i Samorządowców

InformacjeSport

W sobotę (21 września br.) na terenie Ośrodka Sportowo Wypoczynkowego w miejscowości Pustynia odbył się Turniej Piłki Nożnej Dębickich Służb Mundurowych i Samorządowców.

W sportowych zmaganiach udział wzięło 6 dębickich drużyn reprezentujących: Służbę Więzienną, Policję, Straż Pożarną, Wojsko, Gminę Dębica oraz Miasto Dębica połączona z Powiatem Dębickim. Zwycięstwo przypadło w udziale piłkarzom z Zakładu Karnego w Dębicy. Serdecznie gratulujemy.

Razem z zawodami zorganizowany został piknik rodzinny na którym zaprezentowano pojazdy i sprzęt techniczny służb mundurowych oraz można było zobaczyć umiejętności psa specjalnego Służb Więziennych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Powiatu Dębickiego, Burmistrz Miasta Dębica oraz Wójt Gminy Dębica.