VI Turniej Kazika już za nami

InformacjeSport

W zeszłą sobotę (22 maja br.) na stadionie miejskim w Dębicy przy ul. Parkowej 1 odbył się młodzieżowy Turniej Kazika oraz jubileuszowy mecz oldboyów Wisłoka Dębica – Cracovia Kraków z okazji 30-lecia awansu „Biało-zielonych” do II ligi.

W meczu jubileuszowym zwycięstwo odniosła drużyna Cracovii, pokonując Wisłokę 5:3. W turnieju młodzieżowym udział wzięło 6 drużyn, w tym: Górnik Zabrze, CWKS Resovia Rzeszów, KS ROW 1964 Rybnik, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, PGE FKS Stal Mielec oraz Wisłoka Dębica. W finale zmagań młodych piłkarzy spotkały się drużyny z Rzeszowa i Zabrza, natomiast wygrana przypadła w udziale rzeszowskiemu klubowi CWKS Resovia.

Głównym organizatorem turnieju był Klub Sportowy WISŁOKA Dębica przy wsparciu m. in. Starostwa Powiatowego w Dębicy. Wśród osób kibicujących sportowym zmaganiom na trybunach zasiadał Starosta Dębicki Piotr Chęciek.

Zdjęcia udostępnione przez KS WISŁOKA Dębica