Za nami Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym w Dębicy

InformacjeSport

Kilkuset najlepszych w kraju młodych tenisistów stołowych zmierzyło się w miniony weekend w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy. W dniach 19 - 21 marca br. rozegrano tu prestiżowe zawody „Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym Młodziczek i Młodzików Dębica 2021”.

Podczas oficjalnego otwarcia turnieju Powiat Dębicki reprezentował starosta Piotr Chęciek, natomiast w uroczystym zakończeniu sportowego wydarzenia uczestniczył wicestarosta Adam Pieniążek.

Grand Prix wygrali Kinga Hawro (Politechnika Rzeszów) oraz Aleks Pakuła (Bogoria Grodzisk Mazowiecki). Puchary i nagrody zwycięzcom wręczał m.in. Kamil Dziukiewicz, wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Teraz przed najlepszymi młodziczkami i młodzikami przygotowania do Mistrzostw Polski, które w połowie maja wystartują również w Dębicy. - Dziękuję Polskiemu Związkowi Tenisa Stołowego za zaufanie jakim obdarza Dębicę, decydując się na organizację u nas tej ważnej imprezy – zaznacza starosta Piotr Chęciek.

FOT. UKS Kępa