Dębicka firma podarowała starostwu centralę sterylizacyjną dla zwiększenia bezpieczeństwa klientów

InformacjeInne

Centrala sterylizacyjna UVC 125 do dezynfekcji powietrza stanęła w holu Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Dębicy, gdzie klienci wydziału oczekują na załatwienie swoich spraw. Urządzenie zostało przekazane bezpłatnie przez firmę KANGUR Sp. z o.o. – Chcemy się przyczynić do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu w dobie koronawirusa – mówią Mariusz Kania i Dariusz Gurga, współwłaściciele firmy.

Podarowane starostwu urządzenie oczyszcza ok. 125 metrów sześciennych powietrza w ciągu godziny, usuwa z niego 95 do 98 procent patogenów i najwyższą skuteczność działania wykazuje w pomieszczaniach o powierzchni 60 – 70 m kw.

- Promieniowanie UVC, dzięki któremu nasza centrala niszczy m.in. bakterie, wirusy i grzyby, jest zamknięte wewnątrz urządzenia. Nie jest ono szkodliwe dla człowieka, dlatego można sterylizować powietrze w obecności ludzi – zapewnia Mariusz Kania.

Firma KANGUR Sp. z o.o. instaluje Centralę SterylizacyjnąWywiad z firmą KANGUR Sp. z o.o.Firma KANGUR Sp. z o.o. instaluje Centralę SterylizacyjnąCentrala Sterylizacyjna UVC 125 Dyrektor Wydziału Komunikacji i Transportu i firma KANGUR Sp. z o.o.