Przedsiębiorcy, bankowcy, prawnicy i samorządowcy rozmawiali podczas I Śniadania Partnerskiego w Dębicy

InformacjeInne

O współpracy i budowaniu relacji między przedsiębiorcami a jednostką samorządu terytorialnego mówił dziś, podczas I Śniadania Partnerskiego, Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek. Spotkanie odbyło się przy udziale przedstawicieli firm, Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy, reprezentacji GWW Legal oraz Banku Gospodarstwa Krajowego, który był głównym organizatorem wydarzenia. Uczestniczył w nim także Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch.

Śniadanie zorganizowano w Hotelu Gold. Wśród omawianych tematów pojawiły się również m.in.: instrumenty wsparcia dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz narzędzia i usługi realizowane przez PUP. Spotkanie stanowiło także swego rodzaju wstęp do utworzenia Rady Gospodarczej Powiatu Dębickiego, którą w przyszłości mają tworzyć przedstawiciele firm działających na terenie naszego powiatu.