uwagaW dniu dzisiejszym (13 sierpnia br.) został przywrócony ruch w obrębie przejazdu przez rzekę Wisłokę drogą powiatową nr 1290R Dębica-Straszęcin-Grabiny-Czarna.

Ruch odbywa się po przebudowanym układzie drogowym obejmującym skrzyżowanie typu rondo na zbiegu ulic: 1-go Maja i Jana Pawła II w Dębicy oraz skrzyżowanie z drogami gminnymi w miejscowości Straszęcin z wykorzystaniem istniejącego mostu drogowego o nośności 15 ton.

Przedmiotowy przejazd odbywa się poprzez teren realizowanej inwestycji w związku z czym użytkownicy ruchu drogowego winni zachować szczególną ostrożność.