rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

kongDnia 19 maja 2016 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się II Kongres Stowarzyszeń Regionalnych Województwa Podkarpackiego pod hasłem: Dziedzictwo-Pamięć-Tożsamość. Organizatorem Kongresu jest oprócz Uniwersytetu Rzeszowskiego również Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Rzeszowie, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Komitet Organizacyjny Kongresu. W Kongresie, wzorem lat ubiegłych uczestniczyć będą organizacje pozarządowe z terenu całego Podkarpacia, które w swojej działalności propagują dziedzictwo historyczne i kulturowe oraz pamięć historyczną.

 

Kongres będzie okazją zarówno do merytorycznych wypowiedzi przedstawicieli organizacji, jak i przedstawienia działalności stowarzyszeń w formie wystaw, stoisk (w tym stoisk wydawniczych), rekonstrukcji historycznych, pokazów, koncertów, czy ekspozycji kolekcjonerskich.

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie