rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

konDębicki Uczniowski Klub Jeździecki działający na terenie stadniny Ranczo Hucułek zaprasza na drugą kwalifikację do TREC-owego Pucharu Podkarpacia w dyscyplinie TREC PTTK. Zawody kwalifikujące odbędą się w dniach 4-5.06.2016 na terenie ośrodka jeździeckiego Rancza Hucułek w Dębicy.

 

Podczas dwóch dni imprezy będzie miało miejsce kilkanaście wydarzeń. Pierwszego dnia kwalifikacje rozpoczną się o godz. 10:00 biegiem zawodników na orientację z przeszkodami, a zakończenie planowane jest na godzinę 20:00. W niedziele oprócz dalszego ciągu eliminacji (godz. 8:00 - kontrola tempa, czyli Faza MA, a godz. 9:30 bieg z przeszkodami, czyli Faza PTV).

 

Po zakończonych eliminacjach o godz. 15:00 rozpocznie się oficjalnie Dzień otwarty Rancza Hucułek. Przygotowanych zostało szereg niespodzianek dla wszystkich zainteresowanych. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda życie stajni z bliska, poszerzyć swoją wiedzę z zakresu turystyki i jeździectwa oraz będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. O godzinie 16:00 rozpoczną się pokazy sekcji jeździeckich. Zaprezentowany zostanie m. in. kadryl w wykonaniu młodzieży i dorosłych jeźdźców (układ choreograficzny wykonany na koniach z podkładem muzycznym), pokaz skoków przez przeszkody, pokaz łucznictwa konnego oraz pokaz kawaleryjski.

 

Wstęp oraz wszystkie atrakcje zapewnione przez organizatorów są bezpłatne. Będzie to świetna okazja do spędzenia wolnego czasu z dziećmi, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 

ZOBACZ PROGRAM

 

ZOBACZ PLAKAT

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie