IMG 0646Blisko 30 prac oceniało jury konkursu plastycznego „Radosny świat dziecka”, który przeprowadzono wśród uczniów klas o profilu technik cyfrowych procesów graficznych w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Konkurs zorganizowano pod patronatem Wicestarosty Powiatu Dębickiego. Partnerzy przedsięwzięcia to firma Kronospan HPL sp. z o.o. oraz Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy.

Uczestnicy konkursu przygotowali projekty przy wykorzystaniu dowolnych technik grafiki komputerowej. Zwycięskie prace będą elementem dekoracji ściennej na oddziale dziecięcym w dębickim szpitalu. O ich wyborze zdecydowała komisja konkursowa, oceniając plastyczne propozycje pod kątem oryginalności, kreatywności, pomysłowego uchwycenie tematu, prostoty przekazu oraz strony artystycznej, a także warunków technicznych.

Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 14 czerwca br. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy.

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU

ZOBACZ ZDJĘCIA udostępnione przez ZSZ nr 1