siatka naucz3 grudnia 2016 roku siedemnasty raz spotkali się nauczyciele na turnieju piłki siatkowej i walczyli o puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Dębickiego. Nowością tegorocznych zmagań był udział  w zawodach rodziców uczniów uczących się w danych szkołach. I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Centrum Kształcenia Praktycznego, Zespół Szkół nr 1, Miejskie Gimnazjum nr 1 wraz ze Szkołą Podstawową nr 9, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 12 oraz reprezentacja Kwiatka to szkoły, które wzięły udział w rozgrywkach. Zwycięzcą  okazała się Szkoła Podstawowa nr 10 grająca po raz pierwszy w historii turnieju. Po bardzo emocjonującym finale pokonali Zespół Szkół nr 1.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez ZS nr 2 w Dębicy

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.