festiwal zss14 grudnia 2016 roku odbył się III Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną „ I TY MASZ TALENT”, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy przy współudziale Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Miejskiego w Dębicy i Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

W tym roku na scenie pokazały się przedszkolaki z dębickich przedszkoli integracyjnych, uczniowie Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie Osiedlu, Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy, ze Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych z Krosna, Lubaczowa, Rzeszowa, Strzyżowa, Mielca, Ropczyc, Mrowli, Brzozowa oraz z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Łącznie wystąpiło 90 artystów.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez ZSS w Dębicy