PROGRAM „DZIAŁAJ LOKALNIE VIII” - EDYCJA 2014 - DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I GRUP NIEFORMALNYCH STARTUJE W POWIECIE DĘBICKIM.

Organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z powiatu dębickiego mogą składać wnioski o dofinansowanie swoich pomysłów, które realizowane będą dla społeczności powiatu dębickiego w ramach programu „Działaj Lokalnie VIII” edycja 2014, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanej we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Wnioski do 31 lipca 2014 roku, przyjmuje funkcjonujący na terenie powiatu dębickiego Ośrodek Działaj Lokalnie - Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu - które kolejną edycję tego programu realizuje w partnerstwie z gminą Dębica, Pilzno, Żyraków oraz firmą TIKKURILA POLSKA S.A.

CZYTAJ INFORMACJĘ