5698569W Niedzielę Palmową (9 kwietnia 2017 r.), w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy, po raz jedenasty odbędzie się Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową. Uczestnicy mogą startować w czterech kategoriach: najpiękniejsza pisanka, współczesne ozdoby wielkanocne, stół wielkanocny oraz ciasto wielkanocne.

Konkurs ma charakter tradycyjnego kiermaszu, który promuje rodzime, świąteczne tradycje, ale dla zwiedzających stanowi również okazję do kupna oryginalnych, misternie zdobionych dekoracji.

Zgłoszenia udziału w konkursie będą przyjmowane do dnia 24 marca 2017 roku. Należy je kierować na adres: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 14 680-31-24.

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA

ZOBACZ REGULAMIN