698742156-16Dziś (21 marca br.), w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Salon Gimnazjalisty. Za tydzień natomiast (28 marca br., wtorek), w Centrum Kultury w Grabinach, odbędzie się ostatni SG. Start o godzinie 9.00.

Przedsięwzięcie jest realizowane przez Powiat Dębicki we współpracy z gminami, które angażują się w organizację zaplanowanych wydarzeń. Cykl spotkań ma ułatwić nastolatkom decyzję o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej i zachęcić młodzież do kontynuowania nauki w powiecie dębickim.

ZOBACZ FILM