maski miniKilkudziesięciu młodych ludzi zaprezentuje przed jury i publicznością swoje kreatywne pomysły i wyjątkową dojrzałość sceniczną. X Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych Dębica 2017, w którym wezmą udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, odbędzie się 30 marca br. (czwartek, godz. 9.00). Artystyczne zmagania w Domu Kultury „Śnieżka” zwieńczy Gala Finałowa Festiwalu (31 marca br., piątek, godz. 10.00). Wstęp wolny.

Uczestnicy czwartkowego przeglądu (30 marca br.) wystąpią według następującego harmonogramu:

godz. 9.15 - KAWIARENKA (ZS W BRZOSTKU), „Świat według Dulskich”,
godz. 10.00 - GRUPA TEATRALNA KWIATEK (ZS NR 2 W DĘBICY), „Męczeństwo Piotra Ohey'a”,
godz. 10.45 - ZESPÓŁ TEATRALNY TALIA (II LO W DĘBICY,) „Mane, tekel, fares” („Policzono, zważono, rozproszono”),

godz. 11.20-12.20 – PRZERWA,

godz. 12.20 - GWIAZDY KOPERNIKA (ZS NR 4 DĘBICA) „Misja Specjalna”,
godz. 13.00 - ALEKSANDRA OŻÓG (DK „ŚNIEŻKA” MOK DĘBICA), „Niedomówione, niedośpiewane”,
godz. 13.40 - KINGA KANIA (DK „ŚNIEŻKA” MOK DĘBICA), „To ja, Kasia”,
godz. 14.30 - PODSUMOWANIE PRZEGLĄDU – ogłoszenie wyników.

Nazajutrz (31 marca br.), podczas Gali Finałowej w DK „Śnieżka”, odbędą się prezentacje nagrodzonych spektakli.

Organizatorzy wydarzenia to: Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego, Miejski Ośrodek Kultury oraz II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy.

ZOBACZ PLAKAT