teniszss miniW dniu 22 marca 2017 w Szkole Podstawowej Nr 10 w Dębicy odbył się XII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. Głównym celem turnieju jest popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny oraz formy rewalidacji dla osób z upośledzeniem umysłowym. Otwarcia zwodów dokonał Przewodniczący rady Powiatu Pan Mateusz Smoła. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z terenu powiatu: ŚDS Brzostek, ŚDS Dębica, WTZ Dębica „Radość”, WTZ Brzostek, WTZ Bobrowa Wola, DPS Dębica oraz gospodarz zawodów ZSS w Dębicy.

CZYTAJ SPRAWOZDANIE

Zdjęcia udostępnione przez ZSS w Dębicy