Kliknij aby zobaczyć plakatPowiat Dębicki oraz Agencja Rozwoju Regionalnego „MARR” S.A, zaprasza do wzięcia udziału w Podkarpackim Festiwalu Nauki i Techniki w Dębicy, który odbędzie w dniach 24-25 października 2014r. w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły, ul. Słowackiego 9.

Festiwal, który realizowany jest w ramach projektu systemowego pt. „Wzmocnienie instytucjonalnego systemu wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji w latach 2007-2013 w województwie podkarpackim” stanowi doskonałą okazję do kreowania kultury innowacyjności w województwie podkarpackim. Podczas imprezy zaplanowano szereg atrakcji dla odwiedzających - wiodącą atrakcją festiwalu jest wystawa „Eksperymentuj!” oraz pokazy przygotowane przez Centrum Nauki Kopernik, które adresowane są szczególnie do młodzieży. Dodatkowymi wydarzeniami Podkarpackiego Festiwalu Nauki i Techniki będą wystawy szkół, wykłady i warsztaty popularno – naukowe, wirtualne loty samolotem oraz inne atrakcje, w tym przejazdy trikke (lekki pojazd elektryczny). Wspomniane atrakcje cieszyły się dużym zainteresowanym podczas Podkarpackiego Festiwalu Nauki i Techniki organizowanym w 6 miastach woj. podkarpackiego w 2013r.– na stronie www.marr.com.pl można obejrzeć fotoreportaże z tych imprez.

ZOBACZ PLAKAT