018 0119 listopada br. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy przy ulicy Ogrodowej 20, odbędą się Targi Edukacyjne organizowane przez Firmę TETRIX w ramach Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych. Patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Dębickiego.

Oferta, którą zaprezentują podczas tragów szkoły wyższe, pomaturalne i instytucje szkoleniowe skierowana jest przede wszystkim do młodzieży kończącej naukę w szkołach ponadgimnazjalnych, ale także do mieszkańców powiatu zainteresowanych zdobywaniem wykształcenia, jego pogłębieniem, czy też aktualizacją posiadanych już kwalifikacji.

Poza wystawcami prezentującymi swoją ofertę, szkoły prowadzić będą wśród zwiedzających dystrybucję materiałów informacyjnych o prowadzonych kierunkach kształcenia.

Serdecznie zapraszamy.