znurtem miniZespoły ze Szkoły Podstawowej  im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzostku i Gimnazjum w Bieździedzy zostały laureatami III edycji konkursu „Z nurtem Wisłoki – poznajmy się” organizowanego przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku. Rozgrywki konkursowe polegające na zespołowym przygotowaniu i przedstawieniu prezentacji promującej własną miejscowość i jej największe atrakcje odbyły się 9 marca b.r. w siedzibie szkoły. Do konkursu stanęło około 45 uczestników z placówek edukacyjnych z powiatu dębickiego i jasielskiego.

Przed zmaganiami konkursowymi odbyła się konferencja naukowa pod tym samym tytułem. Referaty wygłosili na niej Goście ze Związku Gmin Dorzecza Wisłoki, krośnieńskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej i Nadleśnictwa Dębica.

Patronem Honorowym konferencji i konkursu był Starosta Dębicki Andrzej Reguła, a Starostwo Powiatowe w Dębicy było sponsorem przedsięwzięcia.

Zdjęcia udostępnione przez ZS w Brzostku