15 20Wczoraj (8 kwietnia br.) po pięciu dniach zmagań młodych siatkarek, dobiegł końca Finał Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej – DĘBICA 2018. Ceremonia dekoracji drużyn oraz zakończenia Mistrzostw odbyła się na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy, na której zostały rozegrane wszystkie mecze. Starostwo Powiatowe w Dębicy włączyło się w organizację tego sportowego wydarzenia.

Tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna LTS LEGIONOVIA, Wicemistrza Polski drużyna SMS POLICE, natomiast III miejsce przypadło w udziale drużynie IMPEL WROCŁAW. Trzy uczestniczki Mistrzostw z terenu powiatu dębickiego: Aleksandra Krycka, Alicja Węgrzyn oraz Zuzanna Kantor na co dzień grające w UKS SZÓSTKA Mielec, zostały dodatkowo nagrodzone przez Andrzeja Regułę Starostę Powiatu Dębickiego oraz Mariusza Szewczyka Burmistrza Miasta Dębica.