17 05W dniach 14-15 kwietnia br. odbył się dwudniowy ”Powiatowy wiosenny rajd górski w Pieniny i Gorce”, kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W pierwszy dzień 45 uczestników wyruszyło na 22 kilometrową trasę wiodącą z Kaćwina przez Magurę Spiską do Dursztyna. Drugiego dnia grupa wyruszyła na trasę z Kluszkowców na Lubań i Średnim Groniem zeszła do Krościenka nad Dunajcem pokonując 16 kilometrów. Podczas rajdu dopisała słoneczna pogoda i można było podziwiać wspaniałe widoki na Tatry.

Rajd zorganizowali nauczyciele II LO w Dębicy, Maciej Kita i Dorota Nowak przy współudziale Stowarzyszenia „Uwierz w siebie” oraz dzięki dotacji ze Starostwa Powiatowego w Dębicy.

Zdjęcia udostępnione przez II LO w Dębicy