zawody wedkarskie 18Blisko 30 wędkarzy wystartowało w III Zawodach Wędkarskich o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego, które odbyły się na łowiskach TC Dębica.  Wczorajszą (10 czerwca br.) imprezę sportową zorganizował Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym przy współpracy z Kołem nr 11 „Gryf” Polskiego Związku Wędkarskiego w Dębicy.

W kategorii seniorów (22 uczestników) zwyciężył pan Jakub Drożdż, drugie miejsce zajął pan Marek Cichoń, natomiast trzecie – pan Piotr Kozaczka. W kategorii juniorów (7 uczestników) największym połowem, mógł pochwalić się Fabian Sroka, na kolejnych lokatach uplasowali się: Krzysztof Puzon i Marcin Kozioł.