otwarty konkurs ofert 2018 2019Decyzją Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 14 grudnia 2018 r. przyznano dotacje finansowe w ramach Otwartego Konkursu Ofert na powierzenie realizacji zleconego zadania administracji rządowej z zakresu: prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Dębickiego w 2019 roku.

ZOBACZ ROZSTRZYGNIĘCIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA W 2019 R. - sprawdź w jakim zakresie i dla kogo