021 0110 listopada 2014 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w DÄ™bicy już po raz jedenasty obyÅ‚a siÄ™ Rejonowa Olimpiada o uzależnieniach i ich konsekwencjach, w której udziaÅ‚ wziÄ™li uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu dÄ™bickiego: I LO w DÄ™bicy, II LO w DÄ™bicy, ZS Nr 2 w DÄ™bicy, ZSZ Nr 1 w DÄ™bicy, ZS Nr 4 w DÄ™bicy, ZS w Brzostku, ZSE w DÄ™bicy  oraz uczniowie Gimnazjum Nr 3 w DÄ™bicy – laureaci szkolnych eliminacji.

Zadaniem uczestników olimpiady było rozwiązanie testu zawierającego 25 pytań. Doskonała znajomość tematu sprawiła że finaliści olimpiady uzyskali taką samą liczbę punktów i w związku z tym konieczne było przeprowadzenie II tury, która wyłoniła zwycięzców.

Jury w skÅ‚adzie:
1. Jadwiga Ząbek - PSSE w Dębicy - przewodnicząca jury
2. Bożena Gawryś - PSSE w Dębicy
3. Agnieszka Mądro - SP w Dębicy
4. Bożena Sowa - UM w Dębicy
5. Dorota Krawczuk - ZOZ w Dębicy
6. Wioletta Mordecka - Gimnazjum Nr 3 w Dębicy
przyznało:
1. Kamili Bukowskiej - II LO Dębica - I miejsce
2. Klaudii Bielawie - ZSE Dębica - II miejsce
3. Paulinie Podlasek - ZS Nr2 Dębica - III miejsce
4. Mai Hofman - I LO Dębica - III miejsce
5. Katarzynie Fik - II LO Dębica - IV miejsce
6. Rafałowi Czaja - ZS Nr2 Dębica - IV miejsce

Podczas spotkania zebrani wysłuchali wykładu na temat uzależnień przygotowanego przez pana Wenancjusza Matyska - pracownika Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Dębicy. Nagrody dla laureatów ufundowało Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski w Dębicy.

Zdjęcia udostępnione przez ZSE w Dębicy